Restoran Haftası Pop-up’lar

Restoran Haftası bu sene deprem yaşanan illerimizden, Hatay’dan 4 restoranı ağırlıyor.

Bu 4 restoranımız DEKK’te gerçekleşecek açılış etkinliğimizde bölge lezzetlerini sunacağı gibi açılış etkinliğinden sonra da seçili Restoran Haftası noktalarında 1 hafta boyunca pop-up olarak hizmet verecekler.


Deprem bölgesinden 12. Restoran Haftası’na yerel lezzetleri ile katkı sağlayan 4 restorandan biri olan Salah Kebap 5 gün boyunca lezzet tutkunları için Beeves Grill & Brasserie Ataşehir'de taze etle çekilen Zırh Kebabını ve mezelerini hazırlayacak. 12. Restoran Haftası kapsamında 5 – 9 Haziran tarihleri arasında Beeves Grill & Brasserie’yi ziyaret ederek Salah Kebap’ın hazırlayacağı lezzetlerin tadına varabilirsiniz.

Deprem bölgesinden 12. Restoran Haftası’na yerel lezzetleri ile katkı sağlayan 4 restorandan biri olan Humusçu Nedim Usta 5 gün boyunca lezzet tutkunları için Banko Burger Erenköy’de Antakya’nın en meşhur yerel lezzetlerinden biri olan humusu hazırlayacak. 12. Restoran Haftası kapsamında 5 – 9 Haziran tarihleri arasında Banko Burger Erenköy’ü ziyaret ederek Humusçu Nedim Usta’nın hazırlayacağı lezzetlerin tadına varabilirsiniz.

Deprem bölgesinden 12. Restoran Haftası’na yerel lezzetleri ile katkı sağlayan 4 restorandan biri olan Çınaraltı Künefe Yusuf Usta 5 gün boyunca lezzet tutkunları için Alaf Kuruçeşme’de Antakya’ya özel peyniriyle künefe hazırlayacak. 12. Restoran Haftası kapsamında 5 – 9 Haziran tarihleri arasında Alaf Kuruçeşme’yi ziyaret ederek Çınaraltı Künefe Yusuf Usta’nın hazırlayacağı lezzetlerin tadına varabilirsiniz.

Deprem bölgesinden 12. Restoran Haftası’na yerel lezzetleri ile katkı sağlayan 4 restorandan biri olan Ayda İçli Köfte 4 gün boyunca lezzet tutkunları için Snob Street Food’ta yerel malzemeler kullanarak 12. Restoran Haftası’na özel içli köfte hazırlayacak. 12. Restoran Haftası kapsamında 5 – 8 Haziran tarihleri arasında Snob Street Food Bağdat Caddesi’ni ziyaret ederek Ayda İçli Köfte’nin hazırlayacağı lezzetlerin tadına varabilirsiniz.